ورود به سایت
سخن روز

زندگی بدون آزمون ارزش زندگی کردن را ندارد. (سقراط)

آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 1388085
  • بازدید امروز : 4706
  • بازدید دیروز : 2454
  • بازدید این ماه : 83062
  • بازدید ماه قبل : 54342
  • آخرین بازدید : جمعه 30 شهریور 1397 (22:36)
باکس خبرنامه ایمیل

روش های پرداخت

مشتریان گرامی می توانند هزینه های مرتبط با کالاها و خدمات را به یک روش پرداخت نمایند:

۱. پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب: در این روش هزینه کالا و خدمات پس از طی کلیه مراحل مرتبط در سایت از طریق درگاه های بانکی پرداخت شده و برای مشتری فاکتور صادر می گردد. کالای خریداری شده توسط شبکه تیپاکس برای مشتریان ارسال شده و همراه با فاکتور خرید تحویل می گردد.
 در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهام در این زمینه خواهشمند است با مرکز تماس نیک سرویس(۳۶۲۴۵۹۴۵-۰۳۱) تماس گرفته و مشکلات احتمالی را اعلام فرمایید تا پیگیری گردد.
تذکر: این خدمت برای سرارسر کشور ایران قابل ارائه می باشد.

زمان تحویل، روش های حمل و ارسال کالا به مشتریان
۱)مناطق ۲۲ گانه اصفهان
مشتریان محترمی که  محل تحویل سفارش  آنها در محدوده مناطق ۲۲ گانه شهر اصفهان است می توانند سفارش های خود را ازطریق پیک دریافت نمایند. سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۴ و در روز پنج‌ شنبه تا ساعت ۱۱ ثبت شوند، کالای خریداری شده در مدت زمان ۳ تا ۴ روز تا ساعت ۲۰ شب به سفارش دهنده تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که  پس از ساعت‌های ذکر شده یا در روزهای تعطیل ثبت شوند در اولین روز کاری تا ساعت ۲۰ و تا ۴ روز بعد تحویل میگردند.
هزینه ارسال از طریق پیک ۸۰۰۰ تومان در شهر اصفهان می باشد. در جشنواره ها و زمان هایی که رسما اعلام می گردد این امکان وجود دارد که حمل رایگان کالاها در دستور کار قرار گیرد.
۲)ارسال  با پست پیشتاز
مشتریان خارج ازمناطق ۲۲ گانه  شهر اصفهان میتوانند کالای خود را از طریق پست پیشتاز دریافت نماید. کلیه سفارش‌هایی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه  توسط پست پیشتاز ارسال میشوند ظرف مدت ۲۴ الی ۱۰۰ ساعت آینده (بسته به دوری و نزدیکی محل تحویل سفارش) به دست سفارش دهنده خواهد رسید. مبنای محاسبه مدت زمان ۲۴ الی ۱۰۰ ساعت پست پیشتاز برای سفارش هایی که در روز پنچ‌شنبه، جمعه یا روز تعطیل  ثبت میگردند ۸ صبح روز شنبه یا اولین روز کاری پیش رو خواهد بود.
هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز بر مبنای وزن کالا از طریق سایت پست در هنگام خرید تعیین می گردد. در جشنواره ها و زمان هایی که رسما اعلام می گردد این امکان وجود دارد که حمل رایگان کالاها در دستور کار قرار گیرد.
۳)ارسال با تیپاکس
سریع ترین حالت ممکن برای ارسال یک کالا به وسیله تیپاکس است که یکروزه به دست خریدار میرسد
 

بازدید : 570
25 بهمن 1395 ساعت 11:41 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری

ثبت ایمیل جهت دریافت اطلاعات و اخبار شرکت در نمایشگاه ها